Przejdź do treści

Blog “Prosto do celu”

O blogu

O czym jest ten blog

Cześć! Jestem Paweł i na blogu Zakasane rękawy opisuję swoje doświadczenia z rozwijaniem własnych projektów po godzinach pracy. Czy mając na głowie pracę w pełnym wymiarze jesteśmy w stanie stworzyć wartościowy produkt w 2-3 godziny dzienie? Wierzę, że tak, pod warunkiem że będziemy rozsądnie planować swój czas i stworzymy sobie odpowiednie warunki do działania.

Todoist: kolejny rok z rzędu załapałem się do czołowego procenta użytkowników ;)
Odznaka jaką ostatnio co roku przyznaje mi Todoist ;) Czy to wystarczy?

Wiem, że wszyscy mamy setki ciekawych pomysłów, z których wiele ginie z powodu braku czasu. Jest wiele czynności które zajmują naszą uwagę, a które dziś mogą za nas wykonać komputery lub inne maszyny. Jest wiele psychologicznych trików, którymi możemy kontrolować swoją motywację i sprawiać, że realizacja trudnych zadań sprawi nam przyjemność.

Dużo na ten temat czytam i słucham, a także próbuję sposobów które wydają się obiecujące. Na tym blogu znajdziesz więc nieco spostrzeżeń o tym jak niektóre pomysły na organizację produktywnego życia i pracy sprawdziły się u mnie, ale też jak inne odniosły spektakularną klęskę ;)

Jeśli w jakimś stopniu również lubisz tworzyć coś własnego lub podzielasz zainteresowanie tematyką produktywności, z przyjemnością przeczytam Twoje komentarze i może wzajemnie się czegoś od siebie nauczymy :)

Dane kontaktowe

Moja aktywność w Internecie jest umiarkowana, ale możesz mnie znaleźć w następujących miejscach:

Serwis Jak mnie znaleźć?
Twitter @pawelbulwan
LinkedIn https://www.linkedin.com/in/pawelbulwan
Facebook https://www.facebook.com/pawel.bulwan
E-mail kontakt@taurit.pl (pgp)

Spis wszystkich artykułów opublikowanych na blogu znajdziesz na stronie spis treści. Zapraszam do czytania!