Przejdź do treści

Blog “Prosto do celu”

O blogu

O czym jest ten blog

Cześć! Jestem Paweł i na blogu Zakasane rękawy opisuję swoje doświadczenia z rozwijaniem własnych projektów po godzinach pracy. Czy mając na głowie pracę w pełnym wymiarze jesteśmy jeszcze w stanie tworzyć wartościowe produkty lub treści po godzinach? Wierzę, że tak i że warto to robić, choć nie wątpię że wymaga to rozsądnego planowania swojego czasu i stworzenia odpowiednich warunków do działania.

Todoist: kolejny rok z rzędu załapałem się do czołowego procenta użytkowników ;)
Odznaka jaką ostatnio co roku przyznaje mi Todoist ;) Czy to wystarczy?

Wiem, że wszyscy mamy setki ciekawych pomysłów, z których wiele ginie z powodu braku czasu. Jest wiele czynności które zajmują naszą uwagę, a które dziś mogą za nas wykonać komputery lub inne maszyny. Jest wiele psychologicznych trików, którymi możemy sprawiać, że realizacja trudnych czy wręcz "niewykonalnych" zadań sprawi nam przyjemność.

Dużo na ten temat słucham i często próbuję sposobów które wydają się obiecujące. Na tym blogu znajdziesz więc nieco spostrzeżeń o tym jak niektóre pomysły na poprawę organizacji życia i pracy sprawdziły się u mnie, ale też jak inne odniosły spektakularną klęskę ;)

Jeśli w jakimś stopniu również lubisz tworzyć coś własnego, z przyjemnością przeczytam Twoje komentarze i może wzajemnie się czegoś od siebie nauczymy :)

Dane kontaktowe

Moja aktywność w Internecie jest umiarkowana, ale możesz mnie znaleźć w następujących miejscach:

Serwis Jak mnie znaleźć?
Twitter @pawelbulwan
LinkedIn https://www.linkedin.com/in/pawelbulwan
Facebook https://www.facebook.com/pawel.bulwan
E-mail kontakt@taurit.pl (pgp)

Spis wszystkich artykułów opublikowanych na blogu znajdziesz na stronie spis treści. Zapraszam do czytania!